Bursa Uludağ Gazetesi
     

‘Gece gündüz, milletimizin emrinde ve hizmetindeyiz’

‘Gece gündüz, milletimizin emrinde ve hizmetindeyiz’
 

Osmangazi’de çalınmadık kapı, ziyaret edilmedik hane bırakmamak için gece gündüz yollara düşen Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Küçükbalık Mahallesi’nde yatalak kayınvalidesi ve engelli kaynına bakan Ünzile Çakır’ı yalnız bırakmadı. Gördüğü tablo karşısında duygulanan Başkan Dündar, ‘Gece gündüz, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın’ dedi.

Osmangazi’de önce insan anlayışını hizmetlerin odağına yerleştiren Başkan Mustafa Dündar, her gün bir mahallede vatandaş ziyaretlerini aralıksız olarak sürdürüyor. Küçükbalıklı Mahalle pazarından alışveriş yapan Osmangazi Belediye Başkanı Başkan Dündar, Çakır ailesinin evine de eli boş gitmedi. Çakır ailesi kucaklaşan Başkan Mustafa Dündar, 89 yaşındaki yatalak kayınvalidesi ve engelli kaynına bakan Ünzile Çakır’a teşekkür etti.

MİLLETE EFENDİLİK DEĞİL, HERZAMAN HİZMETKARLIK YAPTIK

Ünzile hanımın sevgi ile yaptığı fedakarlığın çok anlamlı ve örnek olduğunu söyleyen Dündar, ‘Gece gündüz, 7/24 bir talebiniz, ihtiyacınız olduğunda lütfen bize ulaşın. Biz her zaman milletimizin hizmetinde olduk. Milletimize karşı bizim yerimiz belli. Efendilik değil her zaman hizmetkarlık yaptık. Bundan sonra da aynı şekilde Rabbim yine bizim milletimize hizmet etmeyi nasip eder. ‘Şeklinde konuştu.

 
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ