Bursa Uludağ Gazetesi
     

Dündar: “Allah, Ordumuzu Muzaffer Kılsın”

Dündar: “Allah, Ordumuzu Muzaffer Kılsın”
 
  • smangazi Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı

  • Dündar: “Allah, Ordumuzu Muzaffer Kılsın”

Osmangazi Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın başkanlığında yapıldı.

Meclisin açılış konuşmasını yapan Başkan Dündar, İdlib’de şehit olan askerlerimiz için bir kez daha Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimiz için de acil şifa diledi. Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan Bahar Kalkanı Harekatı’nın önemine vurgu yapan Dündar, “Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılına doğru giderken, ülkemiz büyüme yolunda önemli mesafeler kat ederken, yine tarihte olduğu gibi emperyal zihniyet 40 yıldır bu ülkenin başına terör belası olarak geldi. Bu millet, bu terör belalarını her defasında defetti. Artık terörün arkasında kimlerin olduğu açık bir şekilde görülüyor. Tehditler, sınırlarımıza kadar dayanınca Mehmetçik operasyonlara başladı. İnşallah, bundan sonraki süreçte terör belası ve Türkiye’yi hedef alan bu emperyal zihniyetleri yine tarihe gömeceğiz. Allah, ordumuzu muzaffer eylesin” dedi.

Konuşmasına Osmangazi Belediyesi’nin geçtiğimiz bir aylık süreçte yaptığı faaliyetler hakkında bilgiler vererek devam eden Başkan Dündar, gündem maddelerinin görüşülmesinden önce Şubat ayındaki çalışmalara ilişkin meclis üyelerine bilgiler veren Başkan Dündar, Osmangazi tarihinin en büyük projelerini ilçeye kazandırdıklarını ifade etti. Osmangazi Belediyesi’nin yürüttüğü çalışmaların, kentin geleceğini şekillendirdiğini dile getiren Başkan Mustafa Dündar, inşaat çalışmaları devam eden Osmangazi Meydanı’nın son durumuyla ilgili bir sunum yaptı.

Başkan Dündar’ın konuşmasının ardından, AK Parti, CHP, İYİ Parti ve gurup sözcüleri, yapılan çalışmalara ilişkin gündem dışı değerlendirmelerde bulundular. Gündem maddelerinin konuşulmasının ardından meclis toplantısı sona erdi. Meclis toplantısını Uludağ Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Öğrenci Topluluğu üyeleri de izledi.

 
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ