Bursa Uludağ Gazetesi
     

MY Kolej’de mezuniyet coşkusu

Murat Yıldırım Eğitim Kurumları (MY Kolej) Bursa kampüslerinde eğitim gören lise son sınıf öğrencileri, mezuniyet coşkusu yaşadı.

MY Kolej’de mezuniyet coşkusu
 

MY Kolej Bursa kampüslerinde eğitim gören lise son sınıf öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi. Nilüfer ilçesindeki Deluxe isimli etkinlik merkezinde düzenlenen mezuniyet törenine; MY Kolej Kurucusu Cavit Demirezen, My Kolej Kurucu Temsilcisi Enes Demirezen ile MY Kolej Bursa kampüslerinin müdürleri, müdür yardımcıları, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

Mezuniyet töreninde konuşan MY Kolej Bursa Okul Kurucusu Cavit Demirezen, “Bugün buradaki mezuniyetiniz inşallah sizlere yeni kapılar aralayacaktır. Geçen yıllarda nasıl pek çok arkadaşımızı ülkemizin en başarılı üniversitelerine gönderdiysek, bu sene de inşallah aynı başarıyı sizinle yakalayacağız. Sizler de gelecekte iyi üniversitelerde okuyup, iyi yerlere geleceksiniz. Sizden istediğimiz diploma ile yetinmemeniz, kendinizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamanızı istiyoruz. Sizleri bugünlere ulaştıran ebeveynlerinize teşekkür ederken, geleceğinizin ve bahtınızın açık olmasını dilerim” dedi.

BİR RİTÜEL GERÇEKLEŞTİRİLDİ

My Kolej Kurucu Temsilcisi Enes Demirezen de acısıyla tatlısıyla bir dönemin geride kaldığına ve mezun olan öğrencilerin üniversite tercihiyle hayatlarında yeni bir kapı aralayacağına dikkat çekerken, bu noktada öğretmenlerinin ve yöneticilerinin her zaman öğrencilerin yanında olacağını söyledi.

Yapılan açılış ve selamlama konuşmalarının ardından eğitim-öğretim dönemlerinde başarı elde eden öğrencilere plaketleri ve tüm öğrencilere diplomaları kurucular ve öğretmenleri tarafından takdim edildi.

Mezuniyet gününe özel hazırlanan pastanın kesilmesinin ardından kep atma ritüeli gerçekleştirilirken, öğrenciler mezuniyet coşkusunu hep birlikte yaşadılar.

 
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ