Bursa Uludağ Gazetesi
     

BURSAGAZ’dan teknolojik yenilik

Doğal gaz dağıtım sektöründe yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıkan Bursagaz, müşteri memnuniyetini daha üst seviyeye taşımak ve hizmet kalitesini artırmak için web sitesi üzerinden sunduğu “Online İşlemler” platformunu yeniledi.

BURSAGAZ’dan teknolojik yenilik
 

Müşteri odaklı yaklaşımlarını ve hizmet servislerini en üst düzeyde konumlandıran Bursagaz’ın web sitesi www.bursagaz.com üzerinden sunduğu “Online İşlemler” platformu, yenilenen ekranı ile kullanıcı dostu bir ara yüze kavuştu.

Bursagaz müşterilerinin hızlı, kolay ve 7/24 hizmet alabildiği Online İşlemler platformu ile standart doğal gaz abonelik işlemlerinin yanı sıra tüketim miktarı sorgulama ve fatura analizi gibi pek çok işlem yapılabiliyor.

Sektörde öncü çalışmalar

Bursagaz’ın online işlemler kapsamında müşterilere sunacağı hizmetler hakkında bilgi veren Bursagaz Müşteri İlişkileri Birim Yöneticisi Şafak İşitemiz, “Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile yenilikçiliği ön planda tutarak, sektörde öncü çalışmalara imza atıyoruz. Yenilenen Online İşlemler platformu ile müşterilerimiz evrak prosedürlerini en aza indirerek Bursagaza’a ait tüm işlemlerini web sitemiz üzerinden kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek.” dedi.

Pek çok işlem tek platformda

Yenilenen Online İşlemler platformuna üye olan kullanıcılar, doğal gaz kullanım sözleşmesi veya iptali ile ilgili işlemlerin yanı sıra gaz açma randevusu, iç tesisat proje görüntüleme, endeks bildirimi, geçmişe ait doğal gaz faturalarını e-arşiv aracılığıyla görüntüleme ve indirme, grafik detaylı fatura tüketim analizi gibi hizmetlerden de faydalanabilecekler. Bursagaz müşterileri doğal gaz faturalarını da, Online İşlemler Platformu aracılığıyla beş bankanın kredi kartına taksit ayrıcalığı ve 3D güvenli ödeme imkanıyla ödeyebilecekler.  Bursagaz Online İşlemler platformu ile talep, öneri veya şikayet bildirimi gibi işlemler de 7/24 online olarak gerçekleştirebilecek.

 
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ