Bursa Uludağ Gazetesi
     

OSMANGAZİ KOLEJİ KICK-BOKSTA AVRUPA ŞAMPİYONU…

Geçtiğimiz günlerde Antalya’da düzenlenen ve 29 ülkeden 2 bin 500 sporcunun iştirak ettiği 4.Uluslararası Kick-boks Avrupa Şampiyonasına katılan Osmangazi Koleji Gençlik ve Spor Kulübü, Ülkemizi ve Bursa’mızı uluslararası arenada başarıyla temsil etti.

OSMANGAZİ KOLEJİ KICK-BOKSTA AVRUPA ŞAMPİYONU…
 

Osmangazi Koleji Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Burak Çetin tüm maçlarını farklı kazanarak finalde de Kazakistanlı rakibini 3-0’lık skorla yenerek Avrupa Şampiyonu olurken, Osmangazi Koleji Gençlik ve Spor Kulübü Şampiyonada 7 madalya, 1 Kupa kazandı.

Özel Osmangazi Okulları Müdürü Ömür Çolpan, Şampiyonada dereceye giren öğrencilerini kutlarken, “Avrupa Şampiyonu olup, altın madalya ve 1.lik Kupasını alarak Bayrağımızı en üst sırada dalgalandıran takımımızı gönülden kutluyor ve Milli Takım Antrenörü olan Ekrem Kesgin hocamızı tebrik ediyoruz.  4. Avrupa Kupası Turnuvası Seranomisi’nde Federasyon Başkanımız Sayın Salim Kayıcı’ya WAKO Dünya Kick-Boks Federasyon Başkanı Sayın Roy Baker tarafından 9.DAN ünvanını takdim etmişlerdir. Osmangazi Koleji Gençlik ve Spor Klübü ailesi olarak Başkanımızı tebrik ediyor ve Şampiyona süresince sporcularımızdan ve Milli Takım Antrenörü Ekrem Kesgin hocamızdan desteklerini esirgemeyen, Türk Kick-Boks’unun Efsane Başkanı Sayın Salim Kayıcı’ya teşekkür ediyoruz. Ayrıca Şampiyonada müsabaka esnasında güzel anılar yaşatarak sporcularımızı maç öncesi motive eden Dünya Kick-Boks Federasyon başkanı Roy Baker’e de teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Antalya’da gerçekleşen 4.Uluslararası Kick-boks Avrupa Şampiyonasında, Osmangazi Koleji Gençlik ve Spor Kulübü’nden, Burak Çetin light contact Yıldızlar 42kg da Avrupa Şampiyonu, Burak Çetin point faighting Yıldızlar 42kg da Avrupa 2.cisi, Muhammet Ali Çalı point faighting 47kg da Avrupa 2.si, Sercan Özdeniz kick light 63kg  Gençler Avrupa 3.sü, Melda İmrekoğlu  point faighting   50kg Yıldızlar Avrupa 3.sü, Edanur Özbağkıran point faighting 55kg Yıldızlar Avrupa 3.sü, İsra Cengiz point faighting  65kg Yıldızlar Avrupa 3.sü olarak önemli bir başarıya imza attılar.

 
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ